Select a period

Wednesday 31/08/2016

Jonge AcademieBrossé Kris
Stevin
Datawetenschappen en de gezondheidszorgBrossé Kris
Bibliotheek
NC Biomedical EngineeringBrossé Kris
Bibliotheek

Thursday 01/09/2016

CF: Horizontal learning within high medieval religious communitiesBrossé Kris
Rubens
Gang D
Raad van BestuurBrossé Kris
Bibliotheek

Friday 02/09/2016

CF: Horizontal learning within high medieval religious communitiesBrossé Kris
Rubens
Gang D

Wednesday 07/09/2016

CO2-standpunt-voorstelling-
Marmer
Albert II
Klasse van de NatuurwetenschappenBrossé Kris
Lipsius
Stevin

Thursday 08/09/2016

CF: Confrontations. Experimental Dutch and German literature of the long sixtiesBrossé Kris
Rubens
Gang D

Tuesday 13/09/2016

standpuntvoorstelling aatBrossé Kris
Albert II
Troon
Wetenscapscommunicatie - kom naar buitenBrossé Kris
Bibliotheek

Wednesday 14/09/2016

Kandidaturencommissie Klasse van de KunstenBrossé Kris
Bibliotheek
Lipsius
Klasse van de KunstenBrossé Kris
Lipsius
Stevin

Saturday 17/09/2016

Klasse van de MenswetenschappenBrossé Kris
Stevin
Gang D
Rubens

Monday 19/09/2016

DP: MulticulturalityDua Inez
Bibliotheek
Expertengroep Water en KlimaatBrossé Kris
Stevin

Tuesday 20/09/2016

DP: MulticulturalityDua Inez
Bibliotheek
Klasse van de Technische WetenschappenBrossé Kris
Lipsius
Stevin

Wednesday 21/09/2016

VCWIBrossé Kris
Lipsius

Wednesday 28/09/2016

Wetenschapscommunicatie - PHD cup-
Troon
Albert II
UTOPIA-
Stevin
Ockeghem
Albert

Thursday 29/09/2016

Round table Doctoral SpaceBrossé Kris
Bibliotheek
Ockeghem
Reflectiegroep energieBrossé Kris
Rubens