Select a period

Tuesday 09/09/2014

Spin-offs van de KTW/KNWBrossé Kris
Lipsius

Wednesday 10/09/2014

Klasse van de NatuurwetenschappenBrossé Kris
Lipsius
Stevin

Thursday 11/09/2014

CF: Van het Romeinse Rijk tot hedendaags imperialismeBrossé Kris
Albert II
Marmer
Troon

Friday 12/09/2014

CF: Van het Romeinse Rijk tot hedendaags imperialismeBrossé Kris
Troon
Marmer
Albert II
VLG: Uitreiking Vlaamse MonumentenprijsBrossé Kris
Gang D
Rubens

Saturday 13/09/2014

CF: Van het Romeinse Rijk tot hedendaags imperialismeBrossé Kris
Albert II
Troon
Marmer

Monday 15/09/2014

ACF: WOI en JapanBrossé Kris
Marmer
Albert II

Wednesday 17/09/2014

Klasse van de Kunsten-
Lipsius
Stevin

Thursday 18/09/2014

CF: Sociocultural Competence and Language Learning in Multilingual SettingsBrossé Kris
Gang D
Rubens
Lipsius
Stevin

Friday 19/09/2014

CF: Sociocultural Competence and Language Learning in Multilingual SettingsBrossé Kris
Marmer
Albert II
Troon
Rubens
Lipsius
Stevin

Saturday 20/09/2014

Klasse Menswetenschapen en KANTLBrossé Kris
Albert II
Marmer

Tuesday 23/09/2014

Klasse van de Technische Wetenschappen-
Lipsius
Stevin
Informatica in het LeerplichtonderwijsBrossé Kris
Bibliotheek