Select a period

Thursday 19/01/2017

Klasse van de Technische WetenschappenBrossé Kris
Lipsius
Stevin
NO_TITLEBrossé Kris
Bibliotheek

Saturday 21/01/2017

Klasse van de MenswetenschappenBrossé Kris
Lipsius
Stevin

Monday 23/01/2017

CF: Pushing the boundaries of cellular and molecular imagingBrossé Kris
Marmer
Troon

Tuesday 24/01/2017

Jonge Academie-
Bibliotheek
Vergadering ACFBrossé Kris
Stevin

Thursday 26/01/2017

Club van Rome-
Gang D
Rubens

Friday 27/01/2017

NaCoMicrobiologieBrossé Kris
Bibliotheek

Monday 30/01/2017

KCTD-
Stevin
Lipsius

Thursday 02/02/2017

Raad van BestuurBrossé Kris
Bibliotheek

Tuesday 07/02/2017

Selectie nieuwe leden Jonge AcademieBrossé Kris
Lipsius
Stevin

Wednesday 08/02/2017

Klasse NatuurwetenscchappenBrossé Kris
Lipsius
Stevin

Thursday 09/02/2017

NO_TITLEBrossé Kris
Ockeghem
Atrium
Troon
Albert
Rubens
Marie-Thérèse
CF: AFMathConf2017Brossé Kris
Marmer
Albert II

Friday 10/02/2017

NO_TITLEBrossé Kris
Rubens
Stevin
Ockeghem
Atrium
Albert
Troon
CF: AFMathConf2017Brossé Kris
Marmer
Albert II

Monday 13/02/2017

VCWIBrossé Kris
Bibliotheek

Wednesday 15/02/2017

Klasse van de KunstenBrossé Kris
Lipsius
Stevin

Thursday 16/02/2017

Comité van Toezicht VCWIBrossé Kris
Bibliotheek